Waar

Delft

Een studentenstam die gewoon al langer bestaat dan Scouting Nederland! Vuurspuwen is een vaak terugkerende activiteit, best riskant bij een gebouw dat het Kruithuis heet.

Lees meer

delft@studentenscouting.nl

Enschede

Tussen alle serieuze technici in Enschede zijn ook toffe mensen op de campus die het blijkbaar leuk vinden om midden in de winter een barbecue te houden.

Lees meer

enschede@studentenscouting.nl

Groningen

Beroemd om hun kookkunsten, prominent aanwezig op regionale en nationale evenementen, maar vooral een bron van gezelligheid in eigen stad.

Lees meer

groningen@studentenscouting.nl

Leiden

De tweede studentenstam in de randstad, en ontzettend actief. Een reuzenrad bouwen of de oude binnenstad verkennen, het kan allemaal!.

Lees meer

leiden@studentenscouting.nl

Nijmegen

Net onder de rivieren waar gelukkig nog meer te beleven is dan alleen de Vierdaagse.

Lees meer

nijmegen@studentenscouting.nl

Wageningen

Het zou toch raar zijn als bij de universiteit voor alle liefhebbers van geitenwollen sokken en vegetarische burgers geen studentenstam te vinden zou zijn?

Lees meer

wageningen@studentenscouting.nl

Eindhoven

En dan denk ik aan... Eindhoven natuurlijk! Ook in de lichtstad kun je niet meer om studentenscouting heen.

Lees meer

eindhoven@studentenscouting.nl

Utrecht

In het midden van het land en altijd ... Op het moment de jongste studentenstam, maar ze gaan als een speer.

Lees meer

utrecht@studentenscouting.nl

Andere stad?

Staat jouw studentenstad niet tussen dit rijtje? Geen nood! Neem contact met ons op en we kijken wat de mogelijkheden zijn!

Neem contact op

Wat is studentenscouting?

Eigenlijk precies wat de naam suggereert. Studentenscouting is gericht op scouts die studeren en graag bij een vereniging willen die perfect aansluit op hun interesses. Het is inmiddels al te vinden in zeven verschillende steden, en de verenigingen zijn ook actief op landelijke evenementen. Aangezien de activiteiten meestal doordeweeks zijn, is dit makkelijk te combineren met een lidmaatschap bij een andere groep.

"Ik ben geen bemoeial, ik regel gewoon heel veel!"

Yke Wijnker
Babbelbox

"Wat is studentenscouting eigenlijk?"

Pien Wishaupt
Vlogger

"Vo voor de leden!"

Evelien Visscher
Voormalig voorzitter

"LEDStam: Waar het licht nooit uit gaat!"

Heel Eindhoven

Contact

Wil je meer weten over studentenscouting? Ben je van plan om een studentenstam op te richten in jouw stad en wil je graag advies en ondersteuning hierbij? Of ben je benieuwd wat een studentenstam voor jou kan betekenen op regionaal of nationaal niveau?

Stuur dan je vraag naar info@studentenscouting.nl